Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 24, 2020 in Zdrowie |

Indywidualna dieta online dla każdego

Indywidualna dieta online dla każdego

Chcesz wreszcie uzyskać wymarzoną sylwetkę? Koniecznie musisz zmienić coś w swoim dotychczasowym sposobie odżywiania. Nawet jeśli wydawało Ci się, że jesz niewiele i ograniczasz wszystko, co złe dla Twojego zdrowia, widocznie robiłeś coś nie tak, skoro nie przynosiło to efektów. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, warto zastosować dietę indywidualną – układaną dokładnie pod Twoje potrzeby.

Czy można ułożyć dietę indywidualną przez internet?

Wydaje Ci się, że aby otrzymać dobrze dobraną dietę, musisz udać się do gabinetu dietetyka, bo do tego celu niezbędne jest zebranie Twoich pomiarów? Nic bardziej mylnego. Indywidualne diety online mogą być układane na odległość – wystarczy do nich jedynie znajomość Twoich potrzeb i preferencji. Takie diety bazują nie tyle na znanych, skutecznych metodach odchudzania, nakazujących łączenie konkretnych składników, czy eliminowanie innych. Bazują one na Twoich prawdziwych potrzebach – cielesnych i duchowych. Dzięki takiemu podejściu zyskujesz dietę, która będzie zawierała lubiane przez Ciebie produkty, nie będzie bardzo rygorystyczna, a jednocześnie będzie krok po kroku pozbawiała Twój organizm szkodliwych toksyn.

Na czym polega dieta indywidualna?

To przede wszystkim konieczność pozbycia się starych nawyków i wyrobienie sobie nowych. Ale nic na siłę, nic w pośpiechu. W diecie indywidualnej ważne jest, aby osoba odchudzająca się była w pełni świadoma tego, co je i dlaczego, jak może to wpłynąć na jej ciało. Taki sposób żywienia nie zawiera surowych zakazów i nakazów, nie wymaga ścisłego trzymania się planu żywieniowego przez określony czas. Efekty nie przychodzą natychmiast, ale za to są pewne – i utrzymują się na stałe! Wynika to stąd, że nie masz poczucia rezygnacji z niczego, co lubisz, a tym samym nie wracasz po kilku tygodniach do starych nawyków, lecz kontynuujesz te nowe. Schudnięcie, unormowanie poziomu cukru, lepsze wyniki badań na cholesterol czy hormony – to tak naprawde “skutki uboczne” holistycznego podejścia do Twojego odżywiania i aktywności fizycznej!