Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 18, 2018 in kosmetyka i uroda |

Numer identyfikacyjny perfum. Jak odróżnić oryginalny perfum od taniej podróby? Gdzie sprawdzić kod perfum?

Numer identyfikacyjny perfum. Jak odróżnić oryginalny perfum od taniej podróby? Gdzie sprawdzić kod perfum?

Ulubione perfumy, często możemy zakupić w internetowych perfumeriach w promocyjnych cenach. Kupowanie stało się na tyle popularne, że powstało wiele sklepów internetowych oraz drogerii i perfumerii. Każdy sprzedawca próbuje skusić klienta do zakupu w jego sklepie, często dodając specjalne promocje.
Bardzo łatwo można się nabrać i, zamiast kupić oryginalny perfum, kupujemy tańszy odpowiednik w cenie droższego produktu.
Jak zabezpieczyć się przed oszustwem?
Na każdej buteleczce znajduje się numer identyfikacyjny perfum. Służy on rozpoznania partii produkcji, informuje nas o dacie produkcji i terminie ważności perfum.

Gdzie sprawdzić kod perfum?

Istnieje wiele stron internetowych, która po wpisaniu specjalnego numeru wyświetla nam informacje o produkcie.
Jest to bardzo kluczowa czynność, gdyż mamy pewność, że perfumy, które chcemy kupić są oryginalne i nie są stare, co ma przecież wpływ na ich zapach.

numer identyfikacyjny perfum

Numer identyfikacyjny perfum, znajduje się zazwyczaj na dole buteleczki. Jest czytelny i umieszczony w widocznym miejscu.
Oprócz numeru identyfikacyjnego, o podrobionych perfumach, mogą świadczyć wadliwie wykonane buteleczki. Po postawieniu są na przykład krzywe. lub się przewracają. Zmieniony kolor, również może być niepokojącym sygnałem. Gdzie sprawdzić kod perfum by upewnić się o autentyczności produktu?
Najlepiej wyszukać na stronie internetowej najlepszej wyszukiwarki perfum. Przeczytać opinie innych użytkowników i przekonać się o jakości zakupionego produktu.