Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 21, 2018 in kosmetyka i uroda |

Najlepsze perfumerie Olsztyn. Gdzie kupić najlepsze perfumy? Woda toaletowa a woda kolońska.

Najlepsze perfumerie Olsztyn. Gdzie kupić najlepsze perfumy? Woda toaletowa a woda kolońska.

Na rynku widnieje dużo marek perfum, o bardzo bogatej ofercie. Perfumy stały się na tyle popularne, że sięgamy po nie na codzienne, aby podkreślić swój temperament, ale również szykując się na imprezę lub wieczór z koleżankami.
Każdy z nas, posiada kilka ulubionych zapachów, ciągle je zmieniając.

Co tak naprawdę najczęściej kupujemy? Woda toaletowa a woda kolońska? Jaka jest między nimi różnica?

Woda toaletowa, jest bardziej aromatyczna. Zawiera bowiem więcej olejków. W 60 do 85 procentach alkoholu, znajduje się od 5 do 10 procent olejków zapachowych.
Możemy podsumować to, jako rozwiązanie dla osób lubiących zapach, jednak nie za bardzo intensywny.
Perfumeria Olsztyn w swojej ofercie, ma bardzo duży wybór wody toaletowej. Można więc porównać zapach i wybrać ten najlepszy.
Woda kolońska zawiera od 3 do 5 procent olejków zapachowych w 70 do 80 procentach alkoholu. Ich zapach jest mało intensywny, jednak bardzo długo utrzymuje się po aplikacji. Najbardziej popularne są zapachy cytrusowe oraz kwiatowe.

perfumeria Olsztyn

Woda toaletowa a woda kolońska, różni się nie tylko zawartością olejków. Woda kolońska, wybierana jest najchętniej. Stosują ją kobiety jak i mężczyźni. Należy do uniwersalnych perfum.
Jeśli wahasz się w podjęciu decyzji, warto porównać zapach wody kolońskiej oraz wody perfumowanej. Perfumeria Olsztyn w swojej ofercie ma obie propozycje, więc na pewno ułatwi to podjęcie decyzji.