Pages Menu

Categories Menu

Posted by on wrz 12, 2021 in kosmetyka i uroda |

Pranie sukni ślubnej w pralni EBS

Pranie sukni ślubnej w pralni EBS

Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Kojarzy się z beztroską zabawą w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, ale także z miłością, szczęściem i z piękną, białą suknią panny młodej. W pierwszej chwili suknia jest idealna, śnieżnobiała, doskonała, jednak już po kilku pierwszych tańcach na weselu, wylanym toaście, upuszczonym torcie staje się wręcz niemożliwa do wyczyszczenia.

Ale czy na pewno suknia ślubna po przejściach spisana jest już tylko na straty? To niemały wydatek, dlatego warto spróbować walczyć o przywrócenie jej do stanu świetności, niezależnie od tego, czy zamierza się suknię sprzedać, czy też zostawić sobie na pamiątkę. W jaki sposób?

Wyczyszczenie sukni ślubnej i doprowadzenie jej do stanu sprzed dnia ślubu jest możliwe! I nie jest wcale takie skomplikowane, jakby mogło się pierwotnie wydawać. Są na to dwa sposoby. Można zanieść suknię ślubną do profesjonalnej pralni (jak na przykład korzystając z usługi pranie na telefon Warszawa – pralni chemicznej EBS) lub starać się wyczyścić ją w domu.

Domowe pranie wydaje się opcją kuszącą, aczkolwiek zanim rozpocznie się tę nierówną walkę dobrze jest zdać sobie sprawę z tego, że działanie to nie obędzie się bez użycia silnych środków piorących (które niestety nie są bezpieczne dla skóry ludzkiej, zwłaszcza przy nieprofesjonalnym użyciu), zużycia dużych pokładów energii, czasu i nerwów osoby, która podjęła się czyszczenia sukni.

Domowe czyszczenie przeprowadzić też trzeba koniecznie zgodnie z metką umieszczoną przez producenta na sukni. Pamiętać należy, że jeśli warunki nie zostaną dotrzymane suknia może ulec nieodwracalnym uszkodzeniom lub całkowitemu zniszczeniu.

Zdecydowanie bezpieczniejsze i bardziej wygodne jest niewątpliwie skorzystanie z profesjonalnej usługi pranie na telefon pralni EBS. Suknia ślubna trafiłaby wówczas w dobre ręce osób, które posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w tym jak dbać o wymagające tkaniny podczas oczyszczania ich z zabrudzeń i odświeżania ich.