Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 30, 2018 in kosmetyka i uroda |

Jaka perfumeria w Poznaniu, ma najlepszy wybór perfum? Woda perfumowana a perfum – douglas perfumeria Poznań

Jaka perfumeria w Poznaniu, ma najlepszy wybór perfum? Woda perfumowana a perfum – douglas perfumeria Poznań

Każdy z nas, marzy o dobrych perfumach i przystępnej cenie. Niestety, mimo ulubionych zapachów, nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić, mimo że jest to na naszą kieszeń.
Często charakter wykonywanej pracy, nie pozwala nam na polanie się intensywnym perfumem.

Co więc okaże się najlepszym rozwiązaniem ? Woda perfumowana a perfum?

Perfum cechuje się dużą zawartością olejków zapachowych. Ma ich od 30 do 40 procent w 90 do 96 procentach. To naprawdę dużo. Intensywny zapach, utrzymywać będzie się bardzo długo. Jeśli chodzi i wodę perfumowaną, ma o ponad połowę mniej olejków zapachowych. W 90 procentach alkoholu, znajduje się od 10 do 15 procent olejków. Jest to bowiem najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy nie możemy używać zbyt silnych zapachów.
Zastanawiasz się nad perfumem? Douglas perfumeria Poznań ma bardzo bogatą ofertę. Doświadczony sprzedawca, na pewno podpowie Ci jaki wybrać perfum lub nakieruje Cię, na podjęcie decyzji.
To świetna okazja, do sprawdzenia nowości na rynku. Porównanie dotychczas znanych marek z tymi, które dopiero pojawiły się w perfumeriach czy drogeriach.

douglas perfumeria Poznań

Jeśli nie masz wybranego produktu i wciąż zastanawiasz się, które rozwiązanie jest lepsze, warto sprawdzić aktualności.
Które rozwiązanie najlepsze, na prezent urodzinowy? Woda perfumowana a perfum?
Każdy człowiek gustuje w innym zapachu. I choć perfumy to piękna rzecz, nie każdemu może spodobać się ich zapach. Warto pomyśleć nad wodą toaletowa. Jest łagodniejsza w zapachu, więc jest większe prawdopodobieństwo, że nie zostaną odłożone na półkę w łazience.
Douglas perfumeria Poznań, z chęcią pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego zapachu. Na podstawie zgromadzonych informacji na temat osoby obdarowywanej, obsługa perfumerii, spróbuję dostosować woń do upodobań. To jeden z najlepszych rozwiązań, na zmniejszenie ryzyka niewłaściwego wybrania zapachu.